Foto: twitter.com/handenafvanhar1
Deze woensdagmiddag is er een ontmoeting tussen horeca-ondernemers uit Haren en het gemeentebestuur van Groningen. In het voormalige gemeentehuis van Haren zal wethouder Paul de Rook de ondernemers toespreken, meldt Haren de Krant.
Het initiatief komt van de afdeling Economische Zaken van de Gemeente Groningen. “Het is van belang dat we elkaar weten te vinden als dat nodig is”, luidt het in de uitnodiging die aan de horecabedrijven is gestuurd.
In een reactie op het artikel aan Haren de Krant reageert iemand: ‘Vraag je precies dezelfde vergunning aan als in vorige jaren, nu ineens extra aanvullende informatie nodig van minimaal twintig A-viertjes. Ben nu al klaar met deze regelzucht! Dan maar zonder vergunning evenementen regelen’.
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…