Categorieën: Sport

Nederlaag Be Quick 1887 tegen Silvolde

Be Quick 1887 heeft zaterdagavond de uitwedstrijd tegen Silvolde met 1-0 verloren. Be Quick zakte naar de tiende plaats in de hoofdklasse A op zondag, maar de afstand met de degradatiezone bleef vijf punten.

Silvolde kreeg voor de pauze de beste kansen en na 26 minuten schoot Rick Bouwmeister na een corner de gastheren op een 1-0 voorsprong.

Na rust golfde het spel op en neer, maar in de slotfase ontsnapte Be Quick na een scrimmage met onder meer een bal op de lat.

Be Quick is komend inhaalweekeinde vrij en speelt pas zaterdag 4 mei thuis om 15.00 uur tegen Hoogland.

Andor Heij

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

30 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

1 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

5 uur geleden