De Groningse band WANTON presenteert aanstaande donderdag 4 april haar debuutalbum in Martiniplaza.
De band maakt Nederlandstalige popliedjes en heeft de laatste jaren al aardig wat Groningse én landelijke bekendheid gekregen. Dit onder andere door de deelname aan Gielstalentenjacht op 3FM. Na het uitbrengen van een EP in 2016, is het dan nu eindelijk tijd voor het debuutalbum.
De OOG Ochtendshow sprak met Wim Beukema, de leadzanger van de band, over de albumrelease en zijn favoriete nummer van het album.
De albumrelease vindt donderdag 4 april plaats in Martiniplaza. Wil je daarbij zijn? Er zijn nog enkele kaarten beschikbaar via de site van Martiniplaza.
Ook kun je ze op 5 mei in het Stadspark vinden. Tijdens het bevrijdingsfestival zullen zij op Podium Noord een fantastische show neerzetten.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…