foto Martin Nuver. 112groningen.nl
Er komen vaker controles bij kappers, schoonheidszaken en massagesalons. Dat zegt Hans Coenraads van de gemeente Groningen.
Donderdagmiddag werden acht zaken gecontroleerd in en rond de Nieuwe Ebbingestraat. Omdat er zoveel van die ondernemingen de kop opsteken en de klandizie niet stijgt bestaat het vermoeden dat er sprake is van witwassen van crimineel geld en fraude.
De gemeente werkte daarom samen met de politie en de belastingdienst bij de invallen. Volgens Coenraads werden er “opvallendheden in de administratie” ontdekt. Dat wordt nog nader onderzocht. Er werd niemand aangehouden.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Bekijk reacties
Duidelijk, de grootste criminele organisatie duldt nu eenmaal geen concurrentie.
Klopt, vele van deze zaken komen nauwelijks mensen en draaien wel dikke winsten op papier, dan kun je een keer bezoek verwachten. Dit zijn overigens allemaal 'kleine' witwassers vaak gebruikt door één 'kleine' dealer.
Grote jongens wassen geheel anders wit en dat is ver buiten dit land.