Categorieën: Nieuws

Qbuzz presenteert in Assen energiezuinige bussen

De nieuwe energiezuinige bussen waarmee Qbuzz vanaf december in Groningen en Drenthe gaat rijden werden maandagmiddag bij het station van Assen gepresenteerd.

De bussen stoten geen uitlaatgassen uit en dragen zo bij aan de ambitie om het openbaar vervoer duurzaam te maken.

De bussen die in Assen aanwezig waren hadden nog niet de huisstijl van Qbuzz, maar geven wel een indruk met welk materieel Qbuzz aan het einde van dit jaar de weg op gaat.

Andor Heij

Bekijk reacties

  • Zou het niet handiger zijn om energiezuinige bussen nóg energiezuiniger te maken door ze, noem eens wat geks, een beetje aerodynamischer te maken? Tjonge, wat een lompe vierhoekige bakken. Die vangen goed wind!

  • Zijn dit niet gewoon dezelfde electrische bussen die al een jaar bij Zernike rondrijden?

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

2 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

2 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

2 uur geleden

Aksel Cijntje (31) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

3 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

3 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

5 uur geleden