Foto Andor Heij. Kardinge, lente
Het lijkt er nog niet op, maar er komt echt een weersverbetering aan met aangename temperaturen, zon en vooral droog en minder wind.
Het voordeel van de vele regen van de afgelopen weken is wel dat het grondwater weer op niveau is na de lange droogte van afgelopen zomer. Zaterdag valt er nog de nodige regen om dat nog wat aan te vullen en gaat het weer hard waaien. Het wordt 11 graden.
Maar vanaf zondag slaat het weer om. In de ochtend valt nog wat regen, maar in de middag is de zon regelmatig te zien en wordt het 9 graden. De dagen daarna wordt het steeds zonniger en blijft het droog. De temperaturen lopen op naar 15 graden aan het einde van de week.
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Bekijk reacties
Mag nog wel even door regenen. Neerslagtekort is nog groot.