Categorieën: 112

Brand bij Bikepark Heerdenpad

In een opslagcontainer van het Bikepark aan het Heerdenpad in de wijk Ulgersmaborg heeft donderdagavond brand gewoed. Bij de brand is niemand gewond geraakt.

De melding van de brand kwam rond 23.15 uur binnen waarop een bluswagen van de Groninger brandweer ter plaatse werd gestuurd. Bij aankomst bleek er brand te woeden in een zeecontainer die gebruikt wordt voor opslag. Nadat brandweerlieden de container hadden opengebroken konden zij het vuur blussen. Al snel kon het sein brand meester worden gegeven.

Het is onbekend hoe het vuur kon ontstaan. De politie doet hier onderzoek naar. Hoe groot de schade is, is eveneens niet bekend.

Foto: Wesley Bos – groningsnieuws.nl
Foto: Wesley Bos – groningsnieuws.nl
Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

  • Wat een naar bericht!
    Hoop dat er snel oplossingen zullen komen.
    "Kop d'r veur"!

    Besito, je zus

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

43 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

1 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

5 uur geleden