Categorieën: Nieuws

17 maart Groningen Tegen Racisme En Discriminatie

Zondag 17 maart is er een manifestatie en demonstratie onder het motto Groningen Tegen Racisme En Discriminatie in de binnenstad van Groningen.

‘Voor gelijke behandeling ongeacht afkomst, huidskleur, gender, religie. Tegen racisme, homofobie, transfobie, xenofobie, islamofobie, seksisme en antisemitisme. Met de verkiezingen én de internationale dag tegen racisme (21 maart) voor de deur willen we iedereen oproepen geen stem te geven aan discriminatie en racisme. Zowel in het stemhokje als erbuiten’, schrijft het organiserende Comité Groningen Tolerant.

Aan het programma wordt onder meer meegewerkt door Arnold Veeman (spreker/muzikant), Milly Manganiello (spreker), Tammy Blue (spoken word), Emily Wieland (spoken word) en NoNo & the Sinking Ship (muziek). De actie wordt gesteund door Groningen Feminist Network, AFA Noord, Afa Fryslan, Internationale Socialisten Groningen, Women’s March Groningen, Rock Against Racism, Partij voor de Dieren Gemeente Groningen, Comité 21 maart en Boekhandel Rosa.

Menno van Duinen

Bekijk reacties

  • mooi ...echt een dagje om de binnenstad te vermijden ..dus ...ik verwacht 50.000 mensen ..

  • Afa is dat niet de club van Vincent huppeldepup, type`s net als zijn medestanders, te beroerd en te lui om te werken en daarom levenslang bewust uit de bijsntadsruif eten. Iemand welke destijds ook al met enkele medestanders bij Baudet`s komst naar Groningen een betoog probeerde te houden, maar toen amper uit zijn ingestudeerde woorden kon komen toen hem een microfoon voor de neus werd gehouden?

    • Heb je ooit met "zo iemand" gepraat (over werk) dan, Vluchtstrookscheurder Bijsntadsruif?
      Ik zal er ook zijn, maar niet als club, en als je wat dwars zit, kom maar praten, maar liever geen leeg gescheld zoals al meteen deze eerste reacties.

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

4 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

5 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

5 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

6 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

7 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

8 uur geleden