Foto: mrg.bz/F0Ksyt
Dertig maanden cel, dat is de eis van het Openbaar Ministerie tegen de 63-jarige oprichter van restaurantketen Ni Hao voor belastingfraude en witwassen. Ook de echtgenote van de oprichter en twee andere familieleden moeten de cel in van het OM, zij hoorden 26 maanden tegen zich eisen.
Volgens RTV Noord heeft de Belastingdienst heeft inmiddels een schikking getroffen met het bedrijf ter hoogte van 3,3 miljoen euro. Daarnaast eiste het OM een boete van drie ton en twee ton voor aan Ni Hao geleerde BV’s in de Stad.
Het OM noemde de verdachten ‘geraffineerd’ en ‘gewiekst’. Bij een onderzoek van de Fiscale Inlichtingen- en Opsporingsdienst (FIOD) werd zogenaamde ‘sjoemelsoftware’ op de kassasystemen en computers. Deze software maakte het mogelijk om extra omzet buiten de boeken te houden.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…