Categorieën: Nieuws

“Women’s March” trekt 150 deelnemers

In Groningen zijn zaterdagmiddag zo’n 150 mensen, voor het merendeel vrouwen, de straat op gegaan om te demonstreren tegen fysiek en psychisch geweld, waaronder anti-homo geweld.

Deze “Women’s March” wordt dit weekeinde wereldwijd gehouden, in wereldsteden als Hamburg, Berlijn en Rome.

Vooral in Amerikaanse steden zijn zaterdag vele tientallen “Women’s Marches” gehouden.

 

Menno van Duinen

Bekijk reacties

  • Hoe sneu kan het zijn dat de fotograaf van deze foto niet in hokje gestopt wil worden maar zichzelf roze golf noemt.
    En voor wie loop je deze mars eigenlijk? , voor de Engels sprekende in Nederland wellicht?of is het een mars voor shampoo want dit doet wel erg veel denken aan een merk Schwarzkoph.

    Tip: zorg voor een logo dat past bij waar je voor protesteert bv een vrouw dat haar keten breekt met één hand en de andere gebaald houdt in de lucht. En maak voor Nederland Nederlandse teksten.

  • Dat roze megafoontje is vast met een container uit china gekomen. De FNV loopt ook mee, want dat is wat ze doen. Iemand heeft een bord met op Rutte! Of dat betekent da Rutte weg moet of dat Rutte een Sekssymbool is waar men op wil klimmen is onduidelijk. Verder werkt demonstreren niet tegen geweld. Wil je geweld voorkomen dan moet je in gesprek. Niet hard roepen dat je het er niet mee eens bent.

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

2 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

2 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

5 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

6 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

6 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

6 uur geleden