Categorieën: Nieuws

Winter in geen velden of wegen te bekennen

Liefhebbers van schaatsen op natuurijs en van sneeuwpret moeten nog een tijd geduld hebben, want de winter is in geen velden of wegen te bekennen.

Voor Groningen wordt er de komende twee weken zelfs geen nachtvorst voorspeld. Het worden voornamelijk grijze bewolkte weken met soms neerslag. Wat er daarna gaat gebeuren is nog onduidelijk.

Weerman Piet Paulusma voorspelde vorige maand dat als in januari de winter niet zou losbarsten, dat in februari zou gaan gebeuren. Paulusma zei dat enkele dagen schaatsen op natuurijs zeer waarschijnlijk is.

Andor Heij

Bekijk reacties

  • Oh jee. Minder verbruik is minder inkomsten voor de schatkist. Dus moeten de accijnzen en belastingen nog maar meer omhoog van energie (met als bijkomende grap: hoezo zonnepanelen nutteloos).

Recente berichten

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

4 minuten geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

1 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

11 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

12 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

15 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

15 uur geleden