Categorieën: Nieuws

Knutselen in de kerstvakantie

Vogelbollen maken, tekenen of uilenballen uitpluizen: kinderen die zich in de kerstvakantie verveelden konden woensdag terecht in het bezoekerscentrum Reitdiep.

In het bezoekerscentrum werd een winterdoemiddag gehouden, waar kinderen konden knutselen en onderzoeken. Ze waren erg enthousiast.

“Wij vinden het heel belangrijk dat kinderen in contact met de natuur komen en kunnen ontdekken of ze daar iets mee willen,” zegt vrijwilliger Ans Meiners. “Kinderen kunnen heel makkelijk in contact komen met hun smartphones, maar soms merken ze helemaal niet wat er allemaal buiten gebeurt.”

Danja de Jonckheere

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

23 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

1 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

1 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden