Foto: Rick ten Cate - tencatefotografie.nl
Op een boot op het Hoornsemeer heeft vrijdagochtend brand gewoed. Daarbij is niemand gewond geraakt. Dat meldt de incidentenwebsite tencatefotografie.nl.
De melding van de brand kwam rond 07.30 uur op de meldkamer binnen. Een voorbijganger ontdekte de vlammen en belde daarop het alarmnummer. Behalve de Harense brandweer werd ook een bluswagen en een boot van de post aan de Sontweg naar het brandadres gestuurd. Bij aankomst bleek de boot bij een eiland te liggen waar de hulpverleners niet bij konden. Door middel van de brandweerboot is het brandende vaartuig naar de Gasthuiskade gesleept waar het vuur geblust kon worden.
Hoe de brand heeft kunnen ontstaan is onbekend. Hier wordt onderzoek naar gedaan. In hetzelfde gebied woedde donderdagavond ook al brand. Toen ging een auto in vlammen op nabij de Hoornse Plas.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…