Foto: Joey Lameris - 112groningen.nl
Een ongeluk op de westelijke ringweg heeft dinsdag in het begin van de avond voor flink wat overlast gezorgd. Dat meldt de incidentenwebsite 112groningen.nl.
Rond 17.40 uur vond er op de N370 ter hoogte van de afslag met de Friesestraatweg een ongeluk plaats waarbij drie auto’s betrokken waren. De wagens liepen allemaal behoorlijk wat schade op. Om hulpverleners veilig hun werk te kunnen laten doen zorgde Rijkswaterstaat voor een afzetting. Dit resulteerde in een lange file waarbij het bij Martiniplaza al vast liep.
Een bergingsbedrijf heeft de drie vehikels weggesleept. Na een klein uur kon de weg weer vrij worden gegeven. Over de oorzaak van het ongeluk is niets bekend.
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…