Bron foto: Elin Stil
De kans is groot dat zowel aanstaande vrijdag als zaterdag de temperatuur in de stad niet boven de nul graden komt. Dat blijkt uit de recentste pluim van het Europese weermodel.
Na dinsdag gaat de temperatuur flink naar beneden. Woensdag wordt het vier graden, donderdag twee en vrijdag zou dan de eerste ijsdag moeten gaan worden. Of dat ook echt gaat lukken daar zijn de meningen over verdeeld. Het Amerikaanse weermodel laat ook een afkoeling zijn, maar in hun berekening zou alleen op zaterdag de temperatuur onder de nul graden blijven.
Beide weermodellen zijn eensgezind dat na het weekend de temperatuur weer oploopt met daarbij ook een toenemende kans op neerslag. Volgens Marc Putto van weerprimeur.nl kan het wellicht rond de Kerstdagen weer kouder worden.
De pluim van het Europese weermodel
De pluim van het Amerikaanse weermodel
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…