Foto Startup Kid
Op de dag dat Sinterklaas het land verlaat, wordt op het Waagplein een kerstboom geplaatst. Dat gebeurt op donderdag 6 december.
Vier dagen later wordt op de Grote Markt ook een boom geplaatst. Die middag worden daar ook de kerstballen en lampjes in gehangen. De lichtjes worden op donderdag 13 december ontstoken. Dat gebeurt tijdens een openingsprogramma, verzorgd door HL Promotions.
Op oudejaarsdag wordt de boom op de Grote Markt weggehaald. Diezelfde dag, of twee dagen eerder, is dat het geval met de boom op het Waagplein.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Plaats die nu maar vast. Wellicht leidt het af van de ZP discussie. kan er ook een leuke kerstmarkt op de grote markt in plaats van die lelijke witte tent. Dat schaatsen is ook veel leuker in de buitenlucht.
Na zwarte Piet zullen de kerstbomen wel aan de beurt komen. Geniet er maar van nu het nog kan.