Foto: Patrick Wind - 112groningen.nl
In het stationsgebied in de stad heeft in de nacht van woensdag op donderdag opnieuw brand gewoed. Aan de Davidstraat in de Herewegbuurt ging een auto verloren.
De melding van de brand kwam even voor 02.00 uur bij de hulpdiensten binnen. Toen de Groninger brandweer met een blusauto arriveerde was er geen redden meer aan. De vlammen sloegen al uit de auto. Brandweerlieden hebben het vuur met één straal hogedruk onder controle gebracht. Ondanks dat moet het voertuig als total loss worden beschouwd.
De brand in de Davidstraat is de zevende op rij in het gebied in korte tijd. Bij eerdere meldingen ging het om fietsen en bromfietsen die in brand stonden. Daarnaast ontstonden er verschillende autobranden aan de Lodewijkstraat, Mauritsdwarsstraat en eerder ook al in de Davidstraat. De politie vraagt mensen die meer informatie hebben zich te melden.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Bekijk reacties
Eigenlijk moet je hiervan geen spectaculaire foto's plaatsen. Dat vindt de dader alleen maar leuk en kan een motivatie zijn voor nog meer brandstichting.
Wat is dat voor een gestoorde gek?