Foto: Arnoud Karsens
Appartementen aan het Kwinkenplein in de binnenstad zijn maandagavond enige tijd ontruimd geweest vanwege een brand in de kelder van het complex. Dat meldt de brandweer.
De melding van de brand kwam rond 20.30 uur bij de brandweer binnen. Omdat het om een gebouw in de binnenstad gaat werd er direct met twee bluswagens en een hoogwerker uitgerukt. “Het gaat om een gebouw waar zich op de begane grond een reisbureau en een apotheek bevinden”, vertelt Harmen Kuijer van de brandweer. “Boven deze winkels zijn appartementen gesitueerd. Toen mijn collega’s ter plaatse kwamen ontdekten ze dat er een brand woedde in de kelder. Uit voorzorg hebben we daarom de appartementen ontruimd.”
Bij de brand kwam flink wat rook vrij. Brandweerlieden hadden het vuur snel onder controle. Hoe de brand heeft kunnen ontstaan is onbekend. Hier wordt onderzoek naar gedaan. Niemand raakte gewond.
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…