Foto: Jeffery Vermeulen
Op de Zernike Campus is een bliksemdraad van een hoogspanningslijn geknapt. De kabel kwam in een lengte van ongeveer 200 meter naar beneden. Voor zover bekend zijn er geen gewonden.
De kabel kwam onder andere terecht op de Zernikelaan en Blauwborgje. Deze wegen waren daardoor kort gesloten voor het verkeer. Aangezien er geen stroom op de kabel stond kon deze snel worden verwijderd.
Een aantal auto’s is door de bliksemdraad beschadigd. Hoe de kabel naar beneden is gekomen is onbekend. Er waren met een hoogwerker wel werkzaamheden aan de hoogspanningskabels.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
Bekijk reacties
Wie betaalt de schade?.