Foto Martin Nuver 112groningen.nl
Het was woensdagavond Halloween. Dat werd op diverse plaatsen in de stad gevierd met griezeltochten. Maar je kon ook onder horroromstandigheden je auto laten wassen.
Dat gebeurde bij de Century autowasstraat aan de Bornholmstraat. Bizarre figuren namen de auto’s onder handen in een ware horror carwash. Met geluiden van kettingzagen leek het alsof Jason uit Friday the 13th persoonlijk de auto en inzittenden onder handen nam.
Veel automobilisten hielden van griezelen in combinatie met een schone auto, want binnen twee uur werden 150 auto’s gereinigd. Om hoeveel bloedvlekken het ging is onbekend.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…