Categorieën: Nieuws

Provinciale subsidie voor Bakkerij Haafs

De provincie betaalt € 26.248 mee aan een nieuwe steenoven voor Bakkerij Haafs.

De afgelopen jaren heeft de bakkerij een sterke groei doorgemaakt. Om deze groei te kunnen voortzetten, investeert Haafs in een steenoven met automatische belading. Met de introductie van de steenoven verwacht Haafs op termijn een stijging van de omzet en een toename van twee extra arbeidsplaatsen.

De steenoven met automatische belading heeft een positief effect op de arbeidsomstandigheden van de medewerkers en kan een energiebesparing van circa 20% bereiken. De steenoven is daarmee niet alleen innovatief maar ook duurzaam en zorgt bovendien voor extra werkgelegenheid.

Menno van Duinen

Bekijk reacties

  • En wie gaat dat allemaal controleren, en is dit geen oneerlijke concurrentie. En wat zijn de voorwaarden? , moeten ze dit bedrag in termijnen terugbetalen of is dit een gift.

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

2 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

2 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

6 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

6 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

6 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

7 uur geleden