Foto: Andor Heij
GRC Groningen pakte in de eerste klasse F op zondag opnieuw een punt. Promovendus Stadspark verloor voor de tweede keer.
GRC speelde in de tweede competitiewedstrijd weer gelijk. Dit keer werd het in en tegen Heerenveen 2-2. Robin van Linschoten opende in de beginfase de score voor GRC. Heerenveen kwam nog voor rust langszij. Sjack de Vries zette GRC na de pauze weer op voorsprong, maar de Friezen pakten in de slotfase toch nog een punt.
Stadspark verloor thuis met 3-2 van FVC uit Leeuwarden. Voor Stadspark maakte Paidjaa Davidson beide treffers. Michel Boonstra knalde nog een keer op de lat. Stadspark wacht na twee wedstrijden nog op de eerste punten.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…