Het KNMI verwacht vannacht zware onweersbuien. De weerdienst heeft daarom code geel afgegeven voor de provincie Groningen.
Code geel geldt tussen 02:00 en 08:00 vannacht. Er is kans op onweersbuien, blikseminslag en (zware) windstoten tussen 60 en 80 km/uur. ‘Verkeer en buitenactiviteiten kunnen hinder ondervinden. Mijd open water en open gebied, schuil niet onder bomen. Volg weerberichten en waarschuwingen.’ schrijft het KNMI op haar website.
Op de buienradars Buienalarm en Buienradar is nog geen regen te zien, het is dus nog maar de vraag of de onweersbuien de stad echt raken.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
Bekijk reacties
code geel, dan mogen we blij zijn als er twee druppels vallen. Maar niet op mij want ik zit binnen dankzij het KNMI. (En ik slaap dan merk ik het helemaal niet).
Ach gut hebben we weer door een code geel heen geslapen??? fijn dat er nu wat regen is en vooral verkoeling maar overdrijven is ook een vak KNMI!!! Zijn hier eigenlijk al Kamervragen over gesteld?
loos tam,tam, het heeft amper geregend.
He bah, altijd maar weer die eeuwige regen in ons natte kikkerlandje :-)