Categorieën: 112

Ongeluk met politiebus op Friesestraatweg: weg afgesloten

Bij een verkeersongeluk maandagavond op de Friesestraatweg ter hoogte van Slaperstil is een bestelbusje in botsing gekomen met een politiebus. Dat melden verschillende incidentenwebsites.

Het ongeluk gebeurde rond 20.45 uur. Wat er precies gebeurd is is nog onbekend. “Ik zie een wit bestelbusje staan dat aan de voorzijde flink beschadigd is”, vertelt incidentfotograaf Rick ten Cate. “Ook een politiebus heeft behoorlijke schade opgelopen. Zojuist zijn twee ambulances met in beide wagens een slachtoffer vertrokken in de richting van het ziekenhuis.”

Vanwege het ongeluk is de Friesestraatweg in beide richtingen tussen de Reitdiephaven en Aduard afgesloten voor het verkeer.

Later meer.

Foto: Raymond Meter – meterfotografie.nl
Foto: Raymond Meter – meterfotografie.nl
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

1 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

2 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

5 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

5 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

6 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

6 uur geleden