Categorieën: Nieuws

Maisdoolhof verfrissende ervaring

Afgelopen zaterdag is het jaarlijkse maisdoolhof in Meerstad weer geopend waarin jong en oud naar hartenlust kunnen ronddwalen. Het doolhof is populair dit jaar en heeft inmiddels al duizend bezoekers getrokken.

Ondanks dat het al heel lang droog weer is in Nederland, staat het mais er nog groen bij. Dit komt door de natte ondergrond, aldus Tanja Bootsma van Bureau Meerstad. “We hebben bij de opening waterflesjes uitgedeeld. Je kunt wel anderhalf uur in het mais lopen, dus ik zou zeggen: neem je rugtas met water en survivalspullen mee”, zegt Bootsma lachend.

Het maisdoolhof is tot medio oktober geopend en de toegang is gratis. Tijdens de vakantie is het doolhof iedere dag geopend. Na de vakantie op woensdag- en vrijdagmiddagen en in het weekend. En als je dolen in het mais met deze temperaturen niet ziet zitten, kun je ook verkoeling zoeken bij het aangelegen meertje.

Romy Beijersbergen

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

15 minuten geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

34 minuten geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

1 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

2 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

3 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

13 uur geleden