Categorieën: Nieuws

Kijkje achter de schermen

Vandaag was er in het Groninger Museum een wel heel bijzondere rondleiding. Tijdens het evenement Achterkant van de Stad kon je namelijk achter de schermen kijken bij verschillende plekken in Groningen.

Dit is een onderdeel van het programma ‘zomerstad’. Dat zijn verschillende evenementen voor kinderen in de stad, verspreid over 2 weken. van die evenementen is dus de rondleiding in het Groninger museum. En daar krijg je verschillende dingen te zien, zoals een aantal geheime doorgangen in het museum.

Naast het museum kon je ook kijken bij onder andere De Drie Gezusters en het Noord Nederlands toneel. Ben je zelf ook benieuwd? Je kan nog een keer komen kijken! Meld je aan op zomer.groningen.nl/Zomerstad

Casper Slotboom

Bekijk reacties

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

1 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

2 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

5 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

5 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

6 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

6 uur geleden