Categorieën: 112

Trailer in lichterlaaie op Noodweg

Een felle brand heeft woensdagochtend op de Noodweg in de wijk Gravenburg een trailer van een wegenmarkeringsbedrijf in de as gelegd. Er is niemand gewond geraakt.

“De brand werd rond 09.50 uur gemeld”, vertelt Anouk Bruintjes van de Groninger brandweer. “We zijn direct uitgerukt met een bluswagen en even later hebben we ook onze schuimbluswagen ter plaatse laten komen. Dat we dat doen is vrij gebruikelijk. Deze wagen heeft veel water bij zich, en daarnaast blussen we zulke branden eigenlijk altijd met schuim.”

De brand werd ontdekt tijdens het rijden. In allerijl werd de aanhanger losgekoppeld. Toen de brandweer ter plaatse kwam was het vuur al uitslaand. Bij de bestrijding bleef de brandweer op veilige afstand. Volgens omstanders zouden er op de aanhangwagen gasflessen staan. Vanwege de brand is de weg afgezet.

Foto: Wesley Bos – groningsnieuws.nl
Foto: Wesley Bos – groningsnieuws.nl
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

34 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden