Tussen 22.00 uur vanavond en 08.00 uur morgenochtend is de noordbaan van de N7 afgesloten vanaf Euvelgunne tot aan het Julianaplein (in de richting van Drachten) en de zuidbaan is dicht vanaf het Julianaplein tot het Europaplein (in de richting van Hoogezand). Het verkeer wordt omgeleid.
Ook de nachten tussen zaterdag en maandag wordt er ’s nachts aan de ringweg gewerkt. Dan is de noordbaan van de N7 afgesloten vanaf Euvelgunne tot Julianaplein.
Combinatie Herepoort gaat in deze nachten portalen verwijderen en barriers verplaatsen op meerdere locaties op de zuidelijke ringweg (N7). Het is te gevaarlijk om deze werkzaamheden overdag uit te voeren. In verband met de veiligheid van de omgeving en de bereikbaarheid van de stad zijn de werkzaamheden ’s nachts gepland.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…