Foto: Wolter Deelman
GroenLinks maakt zich zorgen over jongeren die geen dak boven hun hoofd hebben. De partij vindt dat de gemeente deze groep beter moet begeleiden.
Zo moet voorkomen worden dat de jongeren over straat gaan zwerven. Jeugdigen met problemen krijgen tot hun achttiende jeugdhulp, maar dreigen daarna in een gat te vallen, aldus GroenLinks.
Volgens GroenLinks moet deze groep voldoende inkomen, een dak boven hun hoofd en begeleiding naar werk en/of studie krijgen.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
Het heeft meer met het ontsporen van deze stad te maken. De afgelopen jaren is het beleid gefixeerd geweest op (buitenlandse) studenten. Zelfs de Nijstee, mocht hun totale budget besteden in het bouwen van studentenwoningen ten gunste van deze studenten, omdat het extra geld in laatje brengt van de RuG en de Hanzehogeschool. Een college en raad, dat de afgelopen jaren alsmaar bezig geweest met deze studenten. Ondertussen met z'n allen piepen, een GroenLinks, een Roeland van der Schaaf als het op andere beleidsterreinen totaal vastloopt. Een manier om je te profileren, terwijl je het zelf hebt veroorzaakt!
Goeoed, bedankt voor je opinie, Otto... alleen jammer dat die verder niets met het onderwerp te maken heeft.
Ik stel voor dit probleem verder aan de bevoegde profs over te laten. En misschien iets minder aan begeleiding, en meer aan schop onder de kont doen.
Het één haalt het andere uit.
nu opeens vallen ze in een gat; zou je na de verkiezingsdatum hier ooit nog iets over horen?
Volgend jaar komt HET MONSTRUM in gebruik.
Een prima onderkomen voor deze doelgroep.