Foto: Defensie
Dinsdagmiddag vlogen twee F-16’s meerdere keren laag over de stad Groningen. De gevechtsvliegtuigen voerden een navigatieoefening uit boven delen van de provincies Groningen, Friesland en Drenthe.
Boven de drie noordelijke provincies ligt een laagvliegroute voor jachtvliegtuigen. Hier mogen de jachtvliegtuigen op 75 meter boven bepaalde hindernissen vliegen. Op deze manier kunnen ze vijandige radartracering ontwijken.
Normaliter moeten de jagers op minimaal 360 meter hoogte vliegen boven land.
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een nadere inspectie…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Bekijk reacties
Blijf het fascinerende vliegtuigen vinden, spijtig genoeg kun je als burger niet een keer mee vliegen, zou er best wel een leuk bedrag voor over hebben om een keer mee te mogen.
Me too!