Foto's: Erick Bakker
Kleuters van vier tot en met zes jaar oud komen deze dagen naar het UMCG. En niet zonder reden want alle knuffels en teddyberen die de kinderen meebrengen zijn gewond. Bij het Teddy Bear Hospital zijn gelukkig genoeg artsen, apothekers en andere medici aanwezig om elke knuffel te genezen.
Het doel van het Teddy Bear Hospital is om jonge kinderen op een speelse manier kennis te laten maken met onze gezondheidszorg.
Kinderen zijn vaak bang voor doktoren en ziekenhuizen maar door de genezing van hun knuffel moet de angst worden weggenomen.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Hihi die titel, geniaal:)
Leuk dat dit voor kids wordt georganiseerd. Mooi initiatief!