In 2011 plantte de gemeente een miljoen bloembollen bij de Concourslaan. De bollen hebben het er niet makkelijk maar met name de narcissen houden stand.
In 2011 werd het bollenveld na enkele maanden opnieuw betreden door materieel dat 400 grote gaten groef voor te planten nieuwe bomen. Daarna werd het veld omgeploegd zodat de bollen de hele winter boven de grond kwamen te liggen. In de daarop volgende jaren lag het veld bij de Concourslaan geruime tijd open voor de aanleg van nieuwe gasbuizen. Twee jaar geleden na afloop van het 5 mei festival bleek dat nieuwe superstofzuigers bij de schoonmaak al het loof van de bollen met zich meenamen, waardoor deze geen voeding voor het volgende jaar konden opbouwen. Momenteel worden de sloten naast het veld geschoond en nieuwe duikers geplaatst (foto).
Er bloeien nog steeds bollen aan de Concourslaan, met name narcissen. De zeldzamere soorten zijn moeilijker terug te vinden.
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…