Foto: Robert van der Veen - 112groningen.nl
De krakers van de oude vloeivelden van de suikerfabriek moeten van het terrein verdwijnen. Dat meldt de gemeente maandagmiddag.
Als zij niet vrijwillig vertrekken komt de gemeente in actie. “Als de krakers niet weg gaan komen we in een juridisch conflict”, aldus gemeente-woordvoerder Hans Coenraads.
De krakers stonden voorheen op het Driebond-terrein en kwamen zondagmiddag met een aantal caravans naar het terrein aan de Johan van Zwedenlaan tegenover Ruskenveen. Ze willen er duurzaam en zelfvoorzienend leven.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Laat die lui daar lekker wonen... Of is de gemeente gewoon boos dat er niet meer huizen worden gehuurd en gekocht in deze moordend dure tijden???