Faculteiten van de RUG mogen zelf in Yantai samenwerkingen aangaan met de China Agricultural University. Dat meldt de Universiteitskrant.
Het gaat om kleinschalige projecten, maar het college van bestuur van de RUG sluit niet uit dat het ooit toch nog tot een zogenoemde branch campus komt. Het bestuur wilde in Yantai zelf zo’n branch campus starten, met opleidingen als Ruimtelijke Wetenschappen en Science & Engineering. Een meerderheid van de universiteitsraad stemde het plan begin dit jaar weg.
Andere faculteiten kunnen straks ook samenwerkingen aangaan als ze dat willen. Op die manier kan kleinschalig en geleidelijk ervaring worden opgedaan met Yantai.
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…