Kinderen met kanker die behandeld moeten worden in het UMCG protonentherapiecentrum en van buiten de regio komen, kunnen gedurende hun bestraling samen met het gezin verblijven in het Familie De Boer Huis.
Het eerste gezin heeft onlangs zijn intrek genomen in het familiehuis. Het UMCG biedt deze mogelijkheid omdat het voor kinderen en hun ouders zeer belastend is om dagelijks vijf tot zes weken lang te reizen tussen het ziekenhuis en thuis. Voor deze gezinnen is er het familiehuis, op loopafstand van het protonentherapiecentrum, het enige in ons land.
Het “Familie De Boer Huis” bestaat uit twee volledig ingerichte appartementen in een karakteristiek pand aan de Bloemsingel 3. Het biedt plaats aan twee gezinnen en is voorzien van alle comfort en privacy.
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Bekijk reacties
Er stonden meer van zulke nooie oude panden, helaas zijn ze door de gemeente gesloopt.