Foto Andor Heij: Fons Mulder van Hercules gaat de strafschop van Thomas Careman van Be Quick stoppen.
Be Quick 1887 verloor zondagmiddag in eigen huis met 2-1 van Hercules. Het winnende doelpunt van de ploeg uit Utrecht viel in blessuretijd. Be Quick zakte naar de zeventiende plaats in de derde divisie op zondag.
In een aantrekkelijke wedstrijd waren de beste kansen voor Be Quick. Vanuit een strafschop van Thomas Careman kwamen de Groningers na 32 minuten op voorsprong. Vlak voor de pauze maakte Guytho Mijland er 1-1 van.
Direct na de thee miste Be Quick twee enorme kansen en verzuimde Careman zijn tweede strafschop binnen te schieten. Die werd gestopt door de uitblinkende doelman Fons Mulder van Hercules. Ook Hercules kreeg aardige mogelijkheden waaronder een bal op de paal. In blessuretijd rondde Mijland een counter af: 2-1.
“Ik had het idee dat we echt beter waren, qua kansen”, aldus Be Quick trainer Kevin Waalderbos. “Het werd een open wedstrijd, maar we zetten achterin onnodig de deur open. Maar de jongens dachten dat er meer te halen viel dan één punt en we hebben tot de laatste seconde gespeeld om te winnen”.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…