Categorieën: Nieuws

Zomeropnames Vis TV zondag op televisie

Afgelopen zomer waren de razend populaire vissers Ed en Marco in de stad om opnames te maken voor Vis TV. Komende zondag is de uitzending op RTL7.

De twee vismaten waren met hun camerateam op 9 augustus te vinden bij de H.N. Werkmanbrug bij het Groninger Museum. Daar visten ze op snoek, baars en snoekbaars. In de middag zaten ze aan de Hamburgervijver in de Korrewegwijk om karper te vangen.

De uitzending is zondag 11 maart om half tien op RTL7.

 

Erick Bakker

Bekijk reacties

  • Vissen, schaatsen, fietsen en zwemmen, de 4 basisvaardigheden welke je als kind werden aangeleerd. Zal tegenwoordig wel hoofdzakelijk om smartphone en fietsen gaan.

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

8 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

9 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

12 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

12 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

13 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

13 uur geleden