Foto: Rob Willems
Vandaag is begonnen met de aanleg van de groene omgeving rond het nieuwe opstelterrein De Vork in Haren. Het huidige opstelterrein bevindt zich bij het Hoofdstation, maar verhuist de komende jaren naar Haren.
Volgens regiodirecteur Jan Mulder van ProRail is de verhuizing van het opstelterrein van groot belang. Op het nieuwe opstelterrein moeten treinen worden geparkeerd, schoongemaakt en getankt. Dit beeld zorgde aanvankelijk voor zorgen bij omwonenden. Daarom komt er nu een archeologisch park langs het opstelterrein. Kinderen van basisschool De Borg plantten vandaag samen met Mulder en gedeputeerde Fleur Gräper de eerste bomen.
De verwachting is dat vanaf 2020 de eerste treinen in Haren opgesteld worden. Het archeologische park moet eind 2018 al klaar zijn.
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
Bekijk reacties
En waar zijn de bomenridders nu?
Eh... zou het heel misschien kunnen dat die heel misschien blij zijn met dit nieuws?
Rijden de Bomenridders eigenlijk op houten paarden?
Natuurlijk, dat is toch algemeen bekend?
Maar vraag ze het voor de zekerheid anders zelf nog even: http://www.bomenriddersgroningen.nl