Studentenparij SOG wordt verward met de gemeenteraadsfractie Stad en Ommeland Groningen, de nieuwe naam van de Stadspartij.
Onlangs plaatste Oog een nieuwsbericht over SOG dat zich verzette tegen de opheffing van diverse pinautomaten. De studentenpartij werd hierover aangesproken en reageerde op twitter: “Even voor de duidelijkheid, dit is een artikel van @StadspartijGr. Niet dat we het er niet mee eens zijn hoor!”
SOG, dat staat voor Studenten Organisatie Groningen, is de grootste fractie in de Universiteitsraad.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
Bekijk reacties
Noem die die club dan StOm Groningen
Aldus een communicatie-medewerker van de gemeente.
#corrupt apenland
Ze hebben zelf voor de naam gekozen. Dat maakt het behoorlijk toepasselijk.
Mijn punt niet.
Dat iemand betaald met belastinggeld en anoniem politiek zit te bedrijven, dat is het gemaakte punt. En het is totaal uitgesloten dat jij niet één van de vijftig (?) gemeentelijke communicatie-medewerkers bent.
Je felle verdedigen van de bij tijden flink blunderende Peter Rehwinkel sprak boekdelen.
Sorry, maar kan er niets anders van maken.
VSH heeft wat moeite met de vrijheid van meningsuiting van mensen die het niet met hem eens zijn.
Bij wie zagen we dat ook al weer?
O ja, de huilebalken van het Forum voor D. Zelf een grote bek over iedereen en direct op de teentjes getrapt bij een vleugje kritiek. Dan huilend naar de rechter. Zielig.
Wanneer ik de Studentenpartij SOG was dan wilde ik ook absoluut niet geassocieerd worden met de politieke brekebenen van "Stad en Ommeland".