Categorieën: Nieuws

Werken David LaChapelle in Groninger Museum

Het Groninger Museum presenteert vanaf 21 april een grote museale expositie van de Amerikaanse kunstenaar en fotograaf David LaChapelle. Het gaat om de eerste solotentoonstelling van LaChapelle in Nederland.

Hij is één van de meest invloedrijke levende fotografen ter wereld. Er zijn ruim 70 belangrijke werken die verschillende genres uit het oeuvre van de kunstenaar belichten, van portretten tot stillevens en landschappen.

Het Groninger Museum introduceert ook LaChapelles nieuwste serie New World, waarin hij het onfotografeerbare probeert te fotograferen in een dramatische zoektocht naar het paradijs.

De tentoonstelling LaChapelle: Good News For Modern Man is te zien van 21 april tot en met 28 oktober.

Gert van Akkeren

Recente berichten

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

8 minuten geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

60 minuten geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

1 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

2 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

12 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

13 uur geleden