Diverse taxibedrijven in het noorden zijn vanwege een storing bij KPN sinds zaterdagavond telefonisch slecht bereikbaar. Het gaat onder meer om Taxi Noord, VTG en Dorenbos.
De oorzaak zou een grote storing bij KPN in Amsterdam zijn. De storing is inmiddels verholpen, maar daardoor zijn er problemen met de servers ontstaan en die zijn lastig te verhelpen. De kans bestaat dat klanten een taxi nodig hebben, maar een bedrijf niet kunnen bereiken.
Gehoopt wordt dat de storing bij de servers in de loop van zondag is verholpen. Het bedrijf is wel bereikbaar via mobiele telefoonnummers.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…