De Rijksuniversiteit heeft nieuwe handige stoelen aangeschaft met een ingebouwd klaptafeltje. Omdat dat veel studenten boven de pet gaat is er een instructiefilmpje op Facebook geplaatst.
“Hoe werken die nieuwe stoeltjes in de Heymansvleugel?
Op de 4e verdieping van de Heymansvleugel hebben we sinds kort stoelen met klaptafeltjes. En dat blijkt lastig voor sommige gebruikers. Daarom deze how-to video!”, luidt de begeleidende tekst.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
Bekijk reacties
Het zijn vaak lui die ook maar verstand van 1 ding hebben: vakidioten.
Nederland word niet slimmer dus whahahaha en die moeten de top functies gaan bekleden???
Gisteravond - bij de mini presentatie van de kap van 5 bomen VOOR de der AKerk - bleek dat de ambtenaren niet kunnen tellen.
Dus verbaast het me niets dat bij het gebruik van dit stoeltje een instructie filmpje nodig is.
Ik dacht dat apen altijd van elkaar leerden.
Maar dat is dus ook al achterhaald.
Mevrouw Kiki
Ps:
Glijdt hun kopje koffie of hun Smart Phone makkelijk tussen die twee plankjes?
En lukt het studenten om te schrijven op die twee schuine plankjes?
Je moet de pokkel ook niet al te ruim hebben, zo te zien.
De slanke dame op het filmpje past er prima in, maar wat als je wat ruimer in je behuizing zit?
Wat ze al wel niet verzinnen om nog meer leerlingen in 1 klas te kunnen stoppen. Geeft wel ruimte voor 20 extra leerlingen per klas.