Jan-Willem Lobeek is vanaf 1 maart de nieuwe directeur-bestuurder van de Natuur en Milieufederatie Groningen. Lobeek is nu werkzaam als zelfstandig ondernemer en secretaris van de adviescommissie bij Groningen Bereikbaar.
Tot april vorig jaar werkte hij als senior manager bij VNO-NCW Noord. Volgens de Raad van Toezicht is Lobeek een gedreven en strategische belangenbehartiger met ruime ervaring op voor de NMG belangrijke thema’s als de energietransitie en het aardbevingsdossier.
Zijn grote netwerk in Noord-Nederland is volgens de federatie een kans om slimme samenwerkingen en projecten aan te gaan met publieke en private partijen, bijvoorbeeld op het gebied van energiebesparing.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
Bekijk reacties
die gaat de komende vrijdag ook nestkastjes timmeren bij de ennemaborg, om al vast wat warm te lopen:
https://nmfgroningen.nl/groene-agenda/nestkastjes-timmeren-ennemaborg/