Categorieën: Sport

FC Groningen wil vol stadion tegen NAC

FC Groningen wil vrijdagavond het stadion voor de thuiswedstrijd tegen NAC zo vol mogelijk hebben.

Daarom geeft de club gratis kaarten weg. Iedere seizoenkaarthouder kan twee gratis kaarten bijbestellen voor het duel.

De wedstrijd is belangrijk voor FC Groningen om bij de onderste plaatsen vandaan te komen. De club hoopt daarbij op steun van het publiek.

FC Groningen staat dertiende in de eredivisie. NAC is vijftiende. De wedstrijd begint om 20.00 uur.

Andor Heij

Bekijk reacties

  • Ik raakte vorig jaar nog niet eens gratis mijn seizoenkaart kwijt toen ik besloot dat het genoeg was.

  • *Proest*

    Fat chance.

    Ga eerst maar eens beter voetballen, dan stromen de tribunes vanzelf weer vol.

  • Wie gaat daar nu beter van voetballen ?
    NAC waarschijnlijk want die zijn een vol stadion gewend in Breda.

  • Leuke actie.

    Nu nog naar Kemkers luisteren. Toch te absurd voor woorden dat jongemannen in de kracht van hun leven, niet twee keer 45 minuten (of wat je aan zuivere speeltijd hebt) kunnen blijven gaan, terwijl ze de hele week hebben om hard te trainen, goed te rusten en gezond te eten?

    Komende voorbereiding maar beginnen met een paar week boslopen, harde intervals, steigerungen en fartleks. Of in de Alpen achter de mannen van Atalanta Bergamo aan.

    • En wie denkt als een fucking amateur-sporter denkt patat en pizza's te moeten eten, en zelfs 's-nachts op stap gaat, onmiddellijk wegtrappen. In contracten opnemen dat er tegen over een salaris van > K100€ een topsportleven wordt geëist.

      Zal waarschijnlijk niet gebeuren met in bejaarde conservatievelingen als Nijland en Jans. Deze twee helpen de club naar de klote. Weg met die ego's. Tijd voor topsport en strijd.

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

26 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

1 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

1 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden