Foto Erwin Otten. Donar - Den Bosch
Donar-speler Arvin Slagter is opgeroepen voor het Nederlands basketbalteam, voor twee WK-kwalificatiewedstrijden. Vanwege een blessure miste hij eind vorig jaar twee eerdere kwalificatieduels.
Het Nederlands team speelt op 23 februari in Treviso tegen Italië. Op 26 februari volgt in Zadar een duel tegen Kroatië. Oranje sluit de serie kort voor de zomer af met twee thuisduels tegen Roemenië en Italië. Die worden beide in Martiniplaza gespeeld.
Als Nederland in de poule van vier bij de eerste drie eindigt, plaatst ze zich voor de laatste WK-kwalificatieronde, die na de zomer begint.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…