Categorieën: Nieuws

Nieuwbouw jongerenflat Woldring Locatie gaat van start

Wethouder Roeland van der Schaaf geeft vrijdag het startsein voor de nieuwbouw van jongerenhuisvesting op de zogenoemde Woldring Locatie aan de Friesestraatweg. Hij doet dat door het onthullen van het bouwbord.

Het gebouw wordt door Van Wijnen en ITBB gebouwd, in opdracht van Woldring United BV. Er komen 435 appartementen voor jongeren, met commerciële ruimten op de begane grond.

De betrokken partijen overhandigen vrijdag ook een cheque van 10 duizend euro aan de Stichting Vrienden Beatrix Kinderziekenhuis UMCG.

Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • Dit is een kersje op de taart voor woldringh jaren lang hard gewerkt en geïnvesteerd een compliment zo zie je dat je met hard werken veel dingen kunt bereiken.

  • Eigentijds en tegelijkertijd futuristisch ontwerp. Lijkt totaal niet opeen apenrots, in tegendeel!
    Commentaar krijg je altijd. Uit jaloersheid?
    Heel veel succes.

  • Tja, eerlijk is eerlijk. Voor een groninger partikulier is 435 appartementen toch wel een groot compliment waard. Als buurtbewoner ben ik ook er niet ongelukkig mee. Laat maar komen, die hut.

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

20 minuten geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

44 minuten geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

4 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

4 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

5 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

5 uur geleden