De 52-jarige Groninger Marco van den Berg is aangesteld als hoofdcoach van de Orange Lions Academy. De voormalige coach van Donar is momenteel nog werkzaam bij Trier op het tweede Duitse niveau en maakt het seizoen daar af.
Daarna gaat hij aan de slag bij het nieuwe nationale opleidingsprogramma. Het Nederlandse basketbal wil bij de mannen structureel aansluiten bij de internationale top, vandaar de Orange Lions Academy. Dat is een opleidingsprogramma voor talentvolle basketballers van 15 t/m 20 jaar.
Door essentiële basisvoorwaarden als trainen, studeren en wonen optimaal te regelen krijgen ze de kans zich sportief en maatschappelijk te ontwikkelen. Mede dankzij geld van sportkoepel NOC*NSF is het programma voor minimaal acht jaar gegarandeerd.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…