Foto: Jeroen - 112groningen.nl
Door een aanrijding met een tractor is er zaterdag lange tijd geen treinverkeer mogelijk geweest tussen Bad Nieuweschans en Weener. Inmiddels is het treinverkeer weer hervat.
Het ongeluk vond plaats rond 11.00 uur op het baanvak tussen Bad Nieuweschans en Weener in de buurt van Bunde. Door nog onbekende oorzaak botste een trein op een tractor. Bij het ongeluk raakte niemand gewond, wel raakten beide voertuigen beschadigd.
Nadat de voertuigen geborgen waren, en het onderzoek op de plaats van het incident was afgerond, kon om 13.15 uur het treinverkeer hervat worden. De verwachting is dat om 13.45 uur de treinen weer volgens de dienstregeling rijden.
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…