foto: Roel Breet
Combinatie Herepoort gaat deze week bomen kappen bij de op- en afrit van de zuidelijke ringweg aan de Hereweg.
Om de hinder voor het verkeer te beperken, gebeurt dit in de nachtelijke uren. Het autoverkeer moet een andere route kiezen.
Dinsdagavond en -nacht is de afrit Helpman dicht voor het verkeer dat vanaf het Julianaplein komt.
De afsluiting begint om 22.00 uur en duurt tot 06.00 uur. Het verkeer kan omrijden via de afrit Groningen-Zuid of de afrit Europaweg.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
Bekijk reacties
Ik begin het behoorlijk kaal te vinden en raak een beetje vervreemd van de mij bekende omgeving. Kan nu de werkgroep begrijpen die beweren dat de vleermuizen gedesorienteerd raken.