Meer dan duizend onderzoekers, studenten en ondernemers zijn donderdag present tijdens de Noordelijke Klimaattop. Die vindt plaats in het pand van de Energy Academy Europe.
De organisatie is in handen van de drie noordelijke provincies. Er wordt gesproken over de opwarming van de aarde, de noodzakelijke vermindering van CO2 en de overgang naar duurzame energie. Daar worden ook afspraken over gemaakt. Er is een groot aantal presentaties, workshops en gastcolleges.
Voorafgaand aan de klimaattop was er een ludiek protest van de Groninger Bodem Beweging, Milieudefensie en de Waddenvereniging. Zij willen een eind aan de gaswinning in Groningen.
De opvolger van Lilian Marijnissen als fractievoorzitter van de SP in de Tweede Kamer wordt…
Het Plaatselijk Belang Glimmen is boos op Groningen Airport Eelde. Ze voelen zich niet gehoord…
De basketballers van Donar hebben zaterdagavond in eigen huis eenvoudig gewonnen van Den Helder Suns.…
Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond zonder veel moeite gewonnen van Scherp in Packaging ZVH. Het…
Oranje Nassau won zaterdagmiddag in eigen huis de topper in de eerste klasse J van…
Gorecht won zaterdagmiddag in de laatste competitiewedstrijd voor de winterstop in de tweede klasse J…